Makineri muzike Vintage me këngën “Happy Birthday”

0 out of 5

530 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: kuti-muzike Kategori: ,

Përshkrim

Kjo kuti muzikore është një dhuratë dekorative për miqtë, familjen ose adhuruesit e muzikës.
Dizajni i formës unike, produkti është i frymëzuar nga kultura kineze. Kutia e muzikës është e mbuluar me pëlhurë të butë dhe delikate, pjesa e jashtme ndjehet mirë në duart tuaja.
Ka një mekanizëm vintage ku tingujt e këngës “Happy Birthday” lëshohen në momentin që lëvizni levën në rrotullim nga e djathta.
Përmasat: 4 x 5 cm
Materiali: metalike

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Makineri muzike Vintage me këngën “Happy Birthday””

Related Products