Organizues kozmetik

0 out of 5

880 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: kuti-organizuese-per-produktet-e-kozmetikes Kategori: , ,

Përshkrim

Dizajni transparent ju lejon të shihni kur artikujt tuaj bazë janë duke përfunduar në mënyrë që të dini se kur t’i rimbushni ato dhe të gjeni lehtësisht artikujt e nevojshëm. Rezistente ndaj pluhurit, mbani të pastra dhe të rregullta produktet tuaja të bukurisë, banjën dhe sendet e tjera thelbësore për të përmirësuar pamjen dhe ndjesinë e jetës.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Organizues kozmetik”

Related Products