Laps me gomë në formë topi futbolli

0 out of 5

390 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: laps-dhe-gome-football-xtreme Kategori: ,

Përshkrim

Lapsa me gomë me dizajn topi football, XTREME, 4 modele të ndryshme. Shkrimi bëhet argëtues me këtë laps!
Dizajni sportiv i rastësishëm dhe i lezetshëm i kombinuar me pjesën e sipërme të gomës me ngjyra e bëjnë këtë laps të përsosur për të gjithë tifozët e futbollit.
Forca e plumbit: HB.
E disponueshme në 4 modele me ngjyra të ndryshme: jeshile, rozë, e verdhë, blu
Gjatësia totale: përafërsisht. 17,8 cm
Topi i gomës: përafërsisht. 2.2 cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Laps me gomë në formë topi futbolli”

Related Products