Laps vetullash AMY’S Nr. 100

0 out of 5

270 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: laps-vetullash-amys-nr-100 Kategori: , ,

Përshkrim

Përdorimi: Formoni dhe mbushni vetullat tuaja me laps dhe më pas krehini me penel për ta përhapur ngjyrën në mënyrë të barabartë dhe për t’i dhënë formën perfekte. Kohëzgjatja e gjatë, 8-10 orë Rezultati fiks Cilësi e butë Rezistencë ndaj djersës Lehtë për tu aplikuar Përmban dyll natyral Përmban vitaminë E Nuk ka aromë Organik I testuar oftalmologjikisht

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Laps vetullash AMY’S Nr. 100”

Related Products