Letër higjienike me mbishkrimin “Shit to do”

0 out of 5

480 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: leter-higjienike-shit-to-do Kategori: , ,

Përshkrim

Ne e dimë… ju keni shumë punë për të bërë. Nëse do të kishit vetëm 5 minuta për të:
Numri 1: Uluni diku ku mund të merrni pak qetësi dhe qetësi për të shkruar një listë të të gjitha atyre gjërave në mendjen tuaj.
Numri 2: Zhbllokoni mendjen tuaj dhe çlirojeni veten nga të gjitha shqetësimet.
Mos kërkoni më tej, ne kemi zgjidhjen – letren higjienike Sh*t To Do loo!

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Letër higjienike me mbishkrimin “Shit to do””

Related Products