Fletore ushtrimesh me kutia dhe dizajn ombre me efekt metalik

0 out of 5

370 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: liber-ushtrimesh-a5-metalik Kategori: ,

Përshkrim

Fletore magjepsëse A5 perfekte për vajza me stampim mermeri të mbuluar me llak UV nga Interdruk.

Gram: 70 g
Numri i fletëve: 96
Formati: A5
Mbulesa: e butë me efekt metalik

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Fletore ushtrimesh me kutia dhe dizajn ombre me efekt metalik”

Related Products