Liquid Lipstic Mat me qëndrueshmëri të gjatë AMY’S nr 132

0 out of 5

780 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: liquid-lipstic-mat-me-qendrueshmeri-te-gjate-amys-nr-132 Kategori: , ,

Përshkrim

Karakteristikat kryesore Kohëzgjatja e gjatë, 10-12 orë Efekt mat kadife Materiali nuk transportohet Nuk prishet Rezistent ndaj vajrave dhe lëngjeve Paraqitja e ngjyrave me një shtresë Përmban tokoferol për mbrojtje antioksiduese Shije manaferre Nuk përmban parabenë Organik Prodhuar ne Greqi Kategoria: Buzëkuq i lëngshëm mat me jetëgjatësi Përshkrim Përshkrim Buzëkuqi i lëngshëm Mat me jetëgjatësi të gjatë Nr 134 AMY’S ofron një përfundim mat prej kadifeje me një shtresë të vetme ngjyrash! Formula e tij nuk dehidraton buzët dhe buzëkuqi mbetet i pandryshuar për shumë orë. Furça e saj me sfungjer ndihmon në aplikimin e përsosur të produktit në buzë. Përdorimi Aplikoni një sasi të vogël në buzë duke filluar nga qendra deri te skajet.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Liquid Lipstic Mat me qëndrueshmëri të gjatë AMY’S nr 132”

Related Products