Litar kërcimi me doreza në formë kafshësh

0 out of 5

990 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: litar-kercimi-me-kafshe Kategori: ,

Përshkrim

Litar kërcimi klasik me doreza druri dhe forma kafshësh. Një gjë e domosdoshme për të gjithë djemtë dhe vajzat tona.
Është në dispozicion në 4 modele: luan, dhelpër, elefant dhe krokodil. Lartësi: 235cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Litar kërcimi me doreza në formë kafshësh”

Related Products