Litar kërcimi për ushtrime fizike prej Druri

0 out of 5

320 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: litar-kercimi-per-ushtrime-fizike-per-femije-prej-druri-14x25cm Kategori: ,

Përshkrim

Kërcimi me litar është një nga ato zgjidhje të përjetshme që funksionojnë gjithmonë mirë në luftën për një figurë të shëndetshme dhe të hollë. Ju mund të kërceni në mënyra të ndryshme me Mega Creative Skipping Rope! Një litar kapërcimi i bërë me fije të trashë dhe doreza druri. Produkti është i përshtatshëm për fëmijët e moshës: 3+.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Litar kërcimi për ushtrime fizike prej Druri”

Related Products