Ndriçues me dritë LED në formë libri

0 out of 5

4800 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: llambe-led-ne-forme-libri Kategori: ,

Përshkrim

Dizajn i palosshëm dhe fleksibël.
Drita kompakte e librit mund të merret me vete në lëvizje dhe funksionon pa fishë.

USB i rikarikueshëm në vend të baterive. Thjesht përdorni një kabllo USB për t’u lidhur me kompjuterin ose karikuesin.

Materiali: Bërë nga materiali mjedisor prej druri panje i bardhë, i aplikuar me teknologjinë e prerjes lasing për të siguruar që përkulja të mos shkaktojë dëmtim të llambës.
Letra e kësaj drite libri kompakt është rezistente ndaj grisjes.
Përmasat: 10x8x2cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Ndriçues me dritë LED në formë libri”

Related Products