Ndriçues me karikim dhe dritë të ndryshueshme

0 out of 5

2550 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: llambe-neoni-blu-e-derdhur-usb-led-e-bardhe-dhe-funksional-pr-ndryshimin-e-ngjyrave Kategori: ,

Përshkrim

Një llambë blu dekorative super argëtuese për një tavolinë apo komodinë. Llamba duket si bojë që derdhet nga një kovë. Mundësuar nga një kabllo USB, p.sh. nga një kompjuter. Mund të shkëlqejë e bardhë ose të ndryshojë ngjyrën.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Ndriçues me karikim dhe dritë të ndryshueshme”

Related Products