Ndriçues me karikim dhe me 3 nivele ndriçimi

0 out of 5

2200 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: llambe-tavoline-e-bardhe-me-led Kategori: ,

Përshkrim

rreth. 26 x 10,5 cm, modaliteti i plastikës, 3 nivele të rregullueshme ndriçimi, me kabllo USB dhe Akku, në kutinë e tanishme

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Ndriçues me karikim dhe me 3 nivele ndriçimi”

Related Products