Llambë tavoline me mbajtës stilolapsi dhe mprehëse

0 out of 5

1410 L

SKU: llambe-tavoline-me-mbajtes-stilolapsi-dhe-mprehese Kategori: , ,

Përshkrim

3 në 1 multifunksionale: Llambë tavoline me mbajtës stilolapsi dhe mprehës. Dizajn shumë fleksibël me 180 gradë rrotullimi, lartësia mund të rregullohet lehtësisht. Modaliteti i dritës – USB i rikarikueshëm – Mund të karikohet nga karikuesi, Power Bank, Laptop ose PC Desktop
Llamba e tavolinës është e përshtatshme për shtëpi, zyrë, dhomë studimi dhe dhomë gjumi.
Materiali – Plastike

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Llambë tavoline me mbajtës stilolapsi dhe mprehëse”

Related Products