Set me 5 mini llastiqe në formë spirale për flokët

0 out of 5

370 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: llastik-spiral-per-floket Kategori: , ,

Përshkrim

Pa dëmtime, pa dhimbje koke: Ndaloni përdorimin e lidhjeve të lira elastike të flokëve. Këto llastikë janë të butë për flokët tuaj, struktura e butë spirale plastike ndihmon në parandalimin e ngatërrimit dhe rrjedhimisht parandalon këputjen e flokëve kur i hiqni.
E papërshkueshëm nga uji, e butë dhe higjienike .Nuk përjetoni ndjenjën e “lidhjes së pakëndshme të flokëve të lagur” dhe mund të hiqen shumë më lehtë nga flokët e lagur.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Set me 5 mini llastiqe në formë spirale për flokët”

Related Products