Arush polar prej pellushi

0 out of 5

1900 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: loder-arush-super-e-bute-ne-forme-arushi Kategori: ,

Përshkrim

Dizajni i lezetshëm është shumë i përshtatshëm për edukimin e hershëm të fëmijëve dhe stimulon imagjinatën e tyre. Jo vetëm që mund të përdoret si një dhuratë festash për të dashurat, miqtë, fëmijët, por edhe zgjedhja e duhur për dekorimin e ditëlindjeve.
Një zgjedhje e shkëlqyer për jastëkët, divanet e pasme, jastëkët e makinave dhe dekorimet e shtëpisë, të përshtatshme për të rritur dhe fëmijë. Jo vetëm që mund të përdoret si jastëk kur shikoni TV apo lexoni, por edhe shumë i përshtatshëm për përqafime kur flini.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Arush polar prej pellushi”

Related Products