Pellush në formë lepurushi

0 out of 5

1450 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: loder-arush-super-e-bute-ne-forme-lepurushi Kategori: ,

Përshkrim

Dhurata perfekte – Lodra e mbushur është një dhuratë e përkryer për djemtë e vegjël, vajzat, ditëlindjen e fëmijëve ose në festë! Është super i butë dhe të duket sikur po përqafon një re.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Pellush në formë lepurushi”

Related Products