Rosak pellush

0 out of 5

990 L

Disponueshmeria: S’ka stok SKU: loder-arush-super-i-bute-ne-forme-rosaku Kategori: ,

Përshkrim

Dizajni i lezetshëm është shumë i përshtatshëm për edukimin e hershëm të fëmijëve dhe stimulon imagjinatën e tyre. Jo vetëm që mund të përdoret si një dhuratë festash për të dashurat, miqtë, fëmijët, por edhe zgjedhja e duhur për dekorimin e ditëlindjeve.
Një zgjedhje e shkëlqyer për jastëkët, divanet e pasme, jastëkët e makinave dhe dekorimet e shtëpisë, të përshtatshme për të rritur dhe fëmijë.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Rosak pellush”

Related Products