Lodër DINO, plastike 30x24x5cm

0 out of 5

1300 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: loder-dino-plastike-30x24x5cm Kategori:

Përshkrim

Materialet artistike ndihmojnë në zhvillimin e inteligjencës, imagjinatës, aftësive manuale dhe artistike të fëmijëve. Nuk kërkon energji baterie. Produkti është i përshtatshëm për fëmijët e moshës: 3+. Paketuar në një kuti kartoni.
Përmbajtja e paketës:
4 ngjyra të masës plastike,
6 kallëpe në formë dinosauri,
aksesorë modelimi.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Lodër DINO, plastike 30x24x5cm”

Related Products