Puzzle me 30 enigma në formën e orës

0 out of 5

1400 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: loder-edukative-ora-puzzle Kategori: ,

Përshkrim

Loja edukative duke formuar orën me puzzle do ta bëjë më të këndshme kohën e fëmijës suaj duke i mësuar atij konceptin e kohës dhe njëkohësisht duke zhvilluar aftësitë e tij motorrike. Seti përfshin 30 enigma me një orë.
Përmasat e produktit: 13×13 cm.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Puzzle me 30 enigma në formën e orës”

Related Products