Lodër Kaleidoskop

0 out of 5

720 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: loder-kaleidoskop-2 Kategori: ,

Përshkrim

Kaleidoskopi MEGA CREATIVE do t’ju çojë në një botë tjetër. Një kaleidoskop është një pajisje optike në të cilën, falë reflektimeve të shumta të imazheve të syzeve me ngjyra të ndryshme në pasqyra të vendosura në mënyrë të përshtatshme, ju mund të vëzhgoni figura shumëngjyrëshe dhe simetrike që ndryshojnë kur kaleidoskopi rrotullohet, duke bërë që syzet të lëvizin.

Një lodër e bërë nga plastika.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Lodër Kaleidoskop”

Related Products