Lodër me tërheqje – Dele

0 out of 5

2200 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: loder-me-terheqje-dele-28x24x10cm Kategori: ,

Përshkrim

Përparësitë e produktit: lodër me tërheqje me fije, lodra zhvillon kureshtjen, të menduarit dhe aftësitë motorike të fëmijës, ka trokitje në rrota dhe elementë të lëvizshëm. Delja e tërheqshme MEGA CREATIVE është një lodër shumë e zgjuar. Gjatë ecjes, lëshon tinguj që e inkurajojnë fëmijën tuaj të luajë. Përmbajtja e kompletit përfshin një lodër për tërheqjen e deleve. E bërë tërësisht prej plastike. Dimensionet/pesha/bateritë dimensionet e produktit gjatësi x lartësi x thellësi cm 26x18x8, gjatësia e kordonit për tërheqje 76 cm, dimensionet e paketimit: gjatësi x lartësi x thellësi. cm 28x24x10, pesha e produktit pa ambalazh kg 0.23 kg, pesha e produktit në ambalazh kg 0.43 kg, nuk kërkon bateri. Lodra është e përshtatshme për fëmijët e moshës 18 muajsh e lart.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Lodër me tërheqje – Dele”

Related Products