Lodër me tërheqje – Pulë, 28x24x10cm

0 out of 5

2200 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: loder-me-terheqje-pule-28x24x10cm Kategori: ,

Përshkrim

Përparësitë e produktit: lodër me tërheqje me fije, lodra zhvillon kureshtjen, të menduarit dhe aftësitë motorike të fëmijës, ka trokitje në rrota dhe elementë të lëvizshëm. Pula e tërheqshme MEGA CREATIVE është një lodër shumë e zgjuar. Gjatë ecjes, lëshon tinguj që e inkurajojnë fëmijën tuaj të luajë. Shikoni lodra të tjera tërheqëse nga seria Pull Along. Përmbajtja e kompletit përfshin një lodër tërheqëse Kura. E bërë tërësisht prej plastike. Dimensionet/pesha/bateritë dimensionet e produktit gjatësi x lartësi x thellësi cm 19x19x8, gjatësia e kordonit për tërheqje 76 cm, dimensionet e paketimit: gjatësi x lartësi x thellësi. cm 28x24x10, pesha e produktit pa ambalazh kg 0,22 kg, pesha e produktit në ambalazh kg 0,42 kg, nuk kërkon bateri. Lodra është e përshtatshme për fëmijët e moshës 18 Muajsh e lart.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Lodër me tërheqje – Pulë, 28x24x10cm”

Related Products