Spirale sustë për fëmijë me dizajn dinosaur

0 out of 5

610 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: loder-suste-dino Kategori: ,

Përshkrim

Susta mund të shtrihet në mënyra të ndryshme me vetëm disa lëvizje. Një lodër shumë e njohur nga shumë vite më parë është rikthyer.
Susta Dino do t’i sigurojë çdo fëmije shumë argëtim dhe të qeshura.
Produkt i bërë nga plastika.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Spirale sustë për fëmijë me dizajn dinosaur”

Related Products