Përshkrim

Loder transformer me 51 pjese
Blloqet, që ofrojnë orë pafund lojë, zhvillojnë kreativitetin, imagjinatën dhe aftësitë motorike të fëmijës. Ato janë bërë nga një material plastik i sigurt.
Ato janë të përshtatshme për moshat 6 vjeç e lart.

Copë: 51 copë
Materiali: Plastikë jo toksike

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Lodër transformer”

Related Products