Lodra Dushi – Rrjeta e Peshkut 16x34x6cm

0 out of 5

700 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: lodra-dushi-rrjeta-e-peshkut-16x34x6cm Kategori: , , ,

Përshkrim

Përparësitë e produktit: kompleti ka një rrjetë për kapjen e lodrave dhe derdhjen e ujit gjatë larjes së foshnjës. Për të siguruar që larja e përditshme të mos jetë vetëm një aktivitet i mërzitshëm, duhet të siguroheni që fëmija juaj të ketë një aktivitet interesant ndërsa kalon kohë në vaskë. Zgjidhja më e mirë do të jenë padyshim lodrat e banjës me rrjetë nga MEGA CREATIVE. Kompleti përfshin një rrjetë për kapjen e lodrave, 3x peshk. Të gjitha lodrat prej plastike dhe pëlhure. Dimensionet/pesha/bateritë dimensionet e produktit gjatësi x lartësi x thellësi cm rrjetë-13x23x1, dimensionet e paketimit: gjatësi x lartësi x thellësi. cm 16x34x6, pesha e produktit pa ambalazh kg 0,05 kg, pesha e produktit në ambalazh kg 0,08 kg, nuk kërkon bateri. Lodra është e përshtatshme për fëmijët e moshës 3 vjeç.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Lodra Dushi – Rrjeta e Peshkut 16x34x6cm”

Related Products