Përshkrim

Set lojërash plazhi shumëngjyrëshe për fëmijë, i përshtatshëm për vajza dhe djem. Përmban një kovë katrore me sitë, 4 kallëpe kafshësh, një shpatull dhe një vozis. Ndërtoni një kështjellë madhështore në breg të detit ose gërmoni një tunel. Dhe ndoshta një pishinë të vogël – vetëm për ju. Në çdo rast, ky grup gazmor do të jetë aleati juaj më i mirë në aventura.
I përshtatshëm për fëmijë mbi 3 vjeç
Përmasat e paketimit në cm: 12 x 12 x 17
Materiali: plastikë jo toksike

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Lodra plazhi”

Related Products