Lojë Boul në format Mini

0 out of 5

1850 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: loj-boul-n-format-mini Kategori: ,

Përshkrim

Lojë Boules në format mini. Përbëhet nga gjashtë topa metalikë, një top druri, një matës i distancës dhe një qese najloni për të ruajtur lojën. Diametri i një topi: 30 mm Fusha e dorëzimit: 1 qese magazinimi najloni 6 topa metalikë 1 metër distancë 1 top druri

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Lojë Boul në format Mini”

Related Products