Lojë, “Can you remember?”

0 out of 5

960 L

Disponueshmeria: Vetëm 2 stok SKU: loja-a-e-mundesh-ta-kujtosh-90-g-22-cm Kategori: ,

Përshkrim

Kjo lojë e lezetshme elektronike përfshin katër pika me ngjyra që ndizen me një sekuencë që duhet ta mësoni dhe më pas ta përsërisni pa bërë gabime përndryshe loja do të lëshojë një tingull. Nëse, nga ana tjetër, mbani mend gjithçka në mënyrë perfekte, kaloni në raundin tjetër ku pikët fillojnë të ndriçohen gradualisht gjithnjë e më të vështira për ta bërë lojën edhe më emocionuese. Sfidoni miqtë tuaj dhe përjetoni rrëshqitje emocionuese me ngjyra

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Lojë, “Can you remember?””

Related Products