Slime antistres në formë krimbi

0 out of 5

510 L

SKU: loje-antistres-ne-forme-krimbi Kategori: ,

Përshkrim

Lehtësoni stresin: Këto lodra të mprehta për fëmijë dhe të rritur.
Të cilat mund të ndihmojnë për të lehtësuar stresin tuaj dhe për të forcuar ushtrimet e duarve.
Këto lodra presioni që lehtësojnë stresin janë veçanërisht të përshtatshme për njerëzit që përdorin shpesh kompjuterë ose punë të tjera.
Ato mund të tërhiqen dhe rrotullohen lehtësisht, duke i bërë ato ideale për stresin.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Slime antistres në formë krimbi”

Related Products