Puzzle me rrotullim magjik për të balancuar ngjyrat

0 out of 5

970 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: loje-dore-me-rrotullim-magjik Kategori: ,

Përshkrim

Lodra argëtuese nuk do t’ju bëjë më nervoz, të mërzitur, mund të luani me të në çdo kohë, kudo gjatë udhëtimit, aeroportit, shkollës, duke ju ndihmuar të përqendroheni dhe të relaksoheni ose thjesht të kaloni kohën. Mund të rrotullohet dhe të lëvizet, madje mund të shndërrohet në një xhiro lodër.
Brain and Puzzle: Është një lojë enigmë që kërkon përqendrim, vëzhgim të kujdesshëm dhe të menduarit se mund të ushtrojë trurin.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Puzzle me rrotullim magjik për të balancuar ngjyrat”

Related Products