Lojë “Hot wire”

0 out of 5

2150 L

Disponueshmeria: Vetëm 2 stok SKU: loje-e-pirjes-me-tela-te-nxehte-22-cm Kategori: ,

Përshkrim

Një lojë zbavitëse e krijuar posaçërisht për pije alkoolike.

Me ndihmën e unazës së vogël duhet të kaloni konturet e siluetës së çelikut dhe të kujdeseni që të mos e prekni, përndryshe duhet të pini përmbajtjen e 4 gotave.
Madhësia: rreth 22 cm
Materiali i shkrepjes: xhami
Bateria: 2 bateri AAA (nuk përfshihen)
Përmbajtja: 1 siluetë metalike, 1 unazë me dorezë, 4 gota shots.
Kujdes: Abuzimi me alkoolin është i rrezikshëm për shëndetin.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Lojë “Hot wire””

Related Products