Lojë Jenga prej druri

0 out of 5

910 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: loje-me-blloqe-per-zhvillimin-e-inteligjences Kategori: ,

Përshkrim

Disa blloqe nga fundi i kullës tërhiqen për ta bërë atë më të lartë.E mirë për koordinimin e syve dhe ushtrimet e fuqisë së trurit.
Kjo është një lojë që fëmijët dhe të rriturit mund të luajnë së bashku, nuk ka kurbë mësimi dhe nuk bëhet kurrë e vjetër apo e mërzitshme.
54 numra dhe 4 zara.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Lojë Jenga prej druri”

Related Products