Letra loje me dizajn pozicionet “Kamasutra”

0 out of 5

450 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: loje-me-letrame-figura-komike-kamasutra Kategori: , , ,

Përshkrim

Le ti shtojmë pak argëtim ndryshe mbrëmjeve në çift, me lojën e letrave kaq emocionuese.
Letrat Kamasutra…aty ku të çon dëshira.
Paketimi përmban 54 letra, e cila ilustrohet në secilën prej tyre një pozicion të ndryshëm dhe origjinal të KamaSutra
Lëreni veten të tërhiqet nga tundimi dhe provoni këtë lojë që do t’ju pëlqejë aq shumë dhe që nuk do të mund të ndaloni së luajturi.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Letra loje me dizajn pozicionet “Kamasutra””

Related Products