Lojë për balancimin e sferave MC GAMES 10 X 7 X 1CM

0 out of 5

200 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: loje-per-balancimin-e-sferave-mc-games-10-x-7-x-1cm Kategori: ,

Përshkrim

Një lojë argëtuese dhe sfiduese që do ti emocionojë fëmijët nga mosha +3 vjeç dhe do të nxitë zhvillimin e aftësive motorike. Fëmijët do mund të përpiqen me rradhë të gejnë ekuilibrin dhe rrugën e duhur për të mbërritur në destinacion. Kjo lodër është perfekte sepse do ti njohë fëmijët me teksturat, format dhe ngjyrat. Zhvillon zgjidhjen e problemeve, të menduarit vizual dhe atë imagjinativ. Mundëson orë argëtimi pafund. Loja magnetike “Balance Ball” është e disponueshme në disa variante, të cilat ndryshojnë në ngjyra dhe tematikë.
Prodhuesi: Mega Creative
E përshtatshme për moshën: 3+ vjeç
Dimensionet: 100×70 mm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Lojë për balancimin e sferave MC GAMES 10 X 7 X 1CM”

Related Products