Shah Magnetik

0 out of 5

1800 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: loje-shah-magnetik-2ne1-25x13x4cm Kategori: ,

Përshkrim

Një set i mrekullueshëm 2-në-1 nga Mega Creative që ndërthur dy lojëra të ndryshme dhe magjepsëse për fëmijë nga 3 vjeç. Seti ju lejon të luani lojëra të tilla si shah dhe kinezisht. Paketa përfshin një tabelë me bazë dhe fusha të përshtatura për të luajtur shah dhe kinezisht, si dhe pengje të dedikuara për të dyja lojërat. Loja me grupin 2-në-1 zhvillon aftësitë e të menduarit logjik dhe planifikimit dhe ushtron përqendrimin e fëmijës. Seti do të jetë një dhuratë e shkëlqyer për çdo adhurues të vogël dhe të madh të lojërave strategjike dhe tavoline. Përmbajtja e paketës: – një tabelë me bazë dhe fusha të përshtatura për të luajtur shah dhe kinezisht, – pengje të dedikuara për të dyja këto lojëra. Dimensionet e paketimit: 17x12x3cm Mosha: 3+

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Shah Magnetik”

Related Products