Water Game me shkëlqim

0 out of 5

400 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: loje-water-game-me-shkelqim Kategori: ,

Përshkrim

Avantazhet e produktit: kujdeset për zhvillimin motorik dhe të mendimit, vjen në katër modele. Një lojë arcade në të cilën vendosni të gjitha rrathët shumëngjyrëshe në dy shtylla, duke përdorur vetëm dy butona që vënë në lëvizje rrathët e diktuar nga uji brenda. Përmbajtja e grupit: Lojë e lezetshme me ujë. Përmasat/pesha/bateritë: dimensionet e produktit (L x H x D) [cm]: 16x7x2, ekrani i dimensioneve të paketimit A 24 (L x H x D) [cm]: 34x7x24, pesha e produktit pa paketim [kg]: 0.13 kg, pesha e produktit në paketimin e ekranit [kg]: 3,23 kg, nuk kërkon bateri. Lodra është e përshtashme për fëmijët e moshës 3+

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Water Game me shkëlqim”

Related Products