Lopatë dhe fshesë pastrimi

0 out of 5

750 L

SKU: lopate-dhe-fshese Kategori: ,

Përshkrim

Furçë speciale me qime të ndara që mundëson mbledhjen e grimcave të imta pluhuri. Bërë nga plastika e fortë, më shumë thellësi për të mbledhur më shumë pluhur. Niveluesi siguron që koshi i pluhurit mund të përshtatet në çdo sipërfaqe për të mbledhur pluhur.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Lopatë dhe fshesë pastrimi”

Related Products