Lugë në formë lopate dhe beli inox

0 out of 5

690 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: luge-ne-forme-lopate-dhe-beli-inox Kategori: ,

Përshkrim

rreth 15,5 x 3,5 cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Lugë në formë lopate dhe beli inox”

Related Products