Vazo dekorative me dizajn kafshësh

0 out of 5

860 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: lule-dekorative-ne-vazo-ne-forme-kafshesh-7-x-6-5-x-10-cm Kategori: , ,

Përshkrim

Lule artificiale në vazo me temë kafshësh shton bukurinë natyrore dhe gjallërinë në hapësirën tuaj. Ideale për dekorimin e brendshëm. Rreth. 7 x 6.5 x 10 cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Vazo dekorative me dizajn kafshësh”

Related Products