Manikyr AMY’S Nr. 128

0 out of 5

330 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: manikyr-amys-nr-128 Kategori: , ,

Përshkrim

Ngjyra perfekte edhe me një shtresë Tharje e shpejtë, 50 sek Shanset minimale për të ngjyrosur pllakën e thonjve Rezultati që zgjat disa ditë Ofron shkëlqim Organik Gama e manikyrit AMY’S vjen në një larmi nuancash, kështu që ju mund të gjeni patjetër të preferuarin tuaj! Formula e saj e zgjeruar jep thonj të bukur në një moment edhe me një shtresë. Aplikoni një shtresë të hollë të manikyrit AMY’S dhe prisni që të thahet. Më pas aplikoni një shtresë tjetër të hollë. Për manikyr të plotë mund të përdorni AMY’S Base Coat përpara lxhelit dhe AMY’S Top Coat në fund.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Manikyr AMY’S Nr. 128”

Related Products