Marker nënvizimi me tre ngjyra dhe personazhe për vajza

0 out of 5

260 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: marker-nenvizimi-me-personazhe Kategori: ,

Përshkrim

Bojë fluoreshente me bazë uji për dukshmëri të lartë, bojë jo toksike.
E dalë deri në majë dhe e rregulluar në perfeksion me gjerësi linjash fleksibël.
Dizajn në formë kukulle dhe me tre ndarje ngjyrash të ndryshme.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Marker nënvizimi me tre ngjyra dhe personazhe për vajza”

Related Products