Marker për nënvizim në dizajn putre

0 out of 5

260 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: marker-nenvizimi-me-putren-e-maceve Kategori: ,

Përshkrim

Bojë fluoreshente me bazë uji për dukshmëri të lartë, bojë jo toksike.
E dalë deri në majë dhe e rregulluar në perfeksion me gjerësi linjash fleksibël.
Dizajn në formë putre dhe i lezetshëm të cilin fëmijët do ta adhurojnë.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Marker për nënvizim në dizajn putre”

Related Products