Marker nënvizimi me tre ngjyra dhe dizajn në formë topi

0 out of 5

230 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: marker-nenvizimi-me-top Kategori: ,

Përshkrim

Bojë fluoreshente me bazë uji për dukshmëri të lartë, bojë jo toksike.
E dalë deri në majë dhe e rregulluar në perfeksion me gjerësi linjash fleksibël.
Dizajn me kokë në formë topi dhe me tre ndarje ngjyrash të ndryshme.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Marker nënvizimi me tre ngjyra dhe dizajn në formë topi”

Related Products