Masazhues dhe konturues per fytyren

0 out of 5

790 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: masazhues-dhe-konturues-per-fytyren Kategori: , ,

Përshkrim

Masazhues dhe konturues fytyre i cili zvogelon enjtjen poshte syve dhe i jep lekures pamje me te fresket dhe te relaksuar permes rulit.

Sugjerojme qe te perdorni nje serum ose krem hidratues para se te filloni ti beni masazh fytyres tuaj me kete face roller. Masazhuesi gjithashtu ndihmon ne qarkullimin e gjakut, nyjet limfatike gje qe con ne lirimin e sinuseve dhe ndihmon ne frymemarrje me te lirshme. Relaksoni muskujt e fytyres dhe largoni stresin duke rritur gjithashtu qarkullimin limfatik. Perdorimi i rregullt rrit qarkullimin e gjakut, oksigjenin dhe lendet ushqyese ne lekuren tuaj, duke rezultuar ne nje shkelqim te shendetshem natyror te lekures.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Masazhues dhe konturues per fytyren”

Related Products