Masazhues për fytyrën 5 në 1

0 out of 5

700 L

SKU: masazhues-per-fytyren-5-ne-1 Kategori: , ,

Përshkrim

Furçë rrotulluese për fytyrën dhe furçë pastrues 5 në 1. Mund të heqë lëkurën e vdekur dhe lëkurën e plakur të fytyrës, të promovojë lëkurën e fytyrës dhe të rivendosë lëkurën e imët dhe të lëmuar të fytyrës.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Masazhues për fytyrën 5 në 1”

Related Products