Masazhues rul

0 out of 5

400 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: masazhues-rul-i-zgjatur-me-doreze-gome Kategori: , ,

Përshkrim

Masazhuesi rul I zgjatur lehtëson dhimbjet e muskujve, ofron lehtësimin dhe relaksimin më të madh për trupin dhe muskujt tuaj.Ruleri mund te aplikohet në shpinë, krahë dhe kokë për të lehtësuar shqetësimin fizik.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Masazhues rul”

Related Products