Maskë për sytë

0 out of 5

630 L

SKU: maske-per-syte Kategori: ,

Përshkrim

Kjo maskë për sytë është butë,dhe e rehatshme për t’u Elasticitet i mirë, shtrirje fleksibël, i lëmuar dhe jo diafragmatik, nuk ngjitet në flokë.
E pajisur me rripa elastikë të shtrirë, nuk do të lëvizë dhe as nuk do të bjerë gjatë gjumit. burra, gra dhe fëmijë.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Maskë për sytë”

Related Products