Kohëmatës për gatimin e vezëve

0 out of 5

250 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: mates-kohor-per-gatimin-perfekt-te-vezeve Kategori: , ,

Përshkrim

Vendoseni kohëmatësin bashkë me vezët tuaj dhe ai do t’ju tregoj kur vezët janë të buta, mesatare ose të zjera plotësisht.
Produkti është I lehtë, I vogël, lehtësisht I përdorshëm nga të gjithë. Bëheni vezën tuaj ashtu siç do të dëshironit.
Materiali: plastikë, resin
Ngjyra: e kuqe

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Kohëmatës për gatimin e vezëve”

Related Products