Varëse çelësash me dizajn Playstation

0 out of 5

330 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: mbajtese-celesash-metalike-playstation Kategori: ,

Përshkrim

Shprehni dashurinë tuaj për lojërat e PlayStation me këtë aksesor të gjallë dhe të licencuar zyrtarisht, me simbole me ngjyra të ndezura.
Zbuloni zinxhirin e çelësave të gomës në dizajn PlayStation.
Një produkt i licencuar zyrtarisht.
I krijuar nga gome me cilësi të lartë, të qëndrueshme dhe fleksibël, ky zinxhir i çelësave shfaq simbolet ikonike të PlayStation: trekëndësh, katror, ​​rreth dhe kryq.
Përmasa: 70 mm x 25 mm,
Materiali: gomë

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Varëse çelësash me dizajn Playstation”

Related Products