Kapëse çelësi karabinë

0 out of 5

230 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: mbajtese-celesash-metalike Kategori: ,

Përshkrim

Kapëse çelësi karabinë me rrip dhe unazë çelësi të ndarë.
Konstruksion i fortë alumini me rrip të fortë najloni.
Përmasat: 13 x 4cm
Ideale për mbajtësin e çelësit, etiketën e çelësit, zinxhirin e çelësave, unazën e çelësave, udhëtimet.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Kapëse çelësi karabinë”

Related Products